מתודולוגיה

מתודולוגיה חשובה. לכולם

המתכון להצלחת הפרויקט שלכם

מתודולוגיית פיתוח תוכנה היא כמו מתכון בישול. כמו שמתכון מסביר כיצד ניתן לבשל ארוחה, מתודולוגיית פיתוח מתארת את האופן בו ניתן לבנות מוצר תוכנה. ללא המתודולוגיה, ענף פיתוח התוכנה לא היה תחרותי, או מצליח. אנחנו משתמשים במתודולוגיות רשמיות כדי ליצור ולספק מערכות תוכנה ומידע, כאשר ישנם סיכונים ואתגרים משמעותיים הכרוכים בהטמעת מערכות. אנחנו מוכנים לקחת את הסיכונים והאתגרים הללו בעיקר בגלל שיש לנו תהליך מתולודוגי מוגדר, כאשר עוקבים אחר שלביו, ההצלחה מובטחת.

לבחור חכם, לבחור נכון

בתחום הנדסה ופיתוח תוכנה, מתודולוגיית פיתוח תוכנה היא למעשה סט מוסכם של עקרונות, תהליכים, פרקטירות וכלים על פיהם מפותחות ומתוחזקות מערכות תוכנה. המתודולוגיות נבדלות ביחסן למקצוע, בעקרונות היסוד, המיקוד (ניהול הפרויקט, ארכיטקטורה, עיצוב ותכנות, הבטחת איכות), הטכניקות והיבטים נוספים. מתוך ים האפשרויות המתודולוגיות הקיימות, איך תדעו מה הכי נכון וטוב עבור הפרויקט שלכם? התשובה היא – בעזרתינו.

מומחים

המתודלוגיה מאפשרת למומחים שלנו להעריך את הסיכון שבתהליך. כאשר כל שלבי התהליך מוגדרים מראש ומבוצעים כהלכה, התוצאה הסופית היא מוצר איכותי ומוצלח. אין זה סוד כי הכלים והטכניקות משתנים ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ו״מתחכמת״. עם זאת, המתודולוגיה נשארת יציבה, ומאפשרת לנו ליישם את המומחיות שלנו בגבולות הטכנולוגיה, ולספק מגוון רחב של צרכים ודרישות לקוח.

שותפים עסקיים וספקים

התהליך המתודולוגי מאפשר לנו לציין בפירוט את הציפיות לגבי הפונקציונליות, הביצוע, זמני האספקה והאחריות של המוצר/המערכת. על ידי הגדרת המחויבות של השותפים שלנו לתהליך, ותיאום המוצרים שלהם עם החלקים האחרים בפאזל הטכנולוגי, אנו יכולים להבטיח פרויקט מוצלח, להגן על המוניטין של הספקים שלנו וליהנות מיחסי עבודה נהדרים.

לקוחות

כל פרויקט הוא שונה; סוג הטכנולוגיה, דרישות הלקוח, מגבלות הזמן והמשאבים ומידת המורכבות של המערכות והממשקים. המומחיות שלנו היא להשתלב בתהליך עם המתודולוגיה הנכונה על מנת לפתור את הבעיות הפוטנציאליות איתן הלקוח עלול להתמודד. לצד הניסיון והידע שלנו בתחום הטכנולוגי, נוכל לנהל ביעילות את כלל הסיכונים הקשורים בפרויקט ולהביא להצלחתו.